KurumSoft

Cevizli Mah. Fil Yokuşu Sok. No:18 Kat:3 Karalar Plaza Maltepe/İstanbul

Logo, perakende sektörü başta olmak üzere işletmelere bulut altyapısı ile sunduğu çözümlerle; maliyetleri düşürme, ihtiyaçlara göre ölçeklendirme, bilgi güvenliği, hızlı veri iletişimi ve daima güncel yazılım kullanma imkanlarını sağlamaktadır.

Logo Perakende Bulut Çözümleri (SaaS) aylık kira öder gibi kullanma ve ihtiyaçlarınıza göre de ölçeklendirme esnekliğini sunar. Kullandıkça Öde Modeli ile sunulan bulut çözümlerinde kullanıcılar, yazılımın kullanıldığı süre boyunca ödeme yapar ve istenildiği zaman da sistemden çıkılabilir.

 

Bulut çözümü (SaaS) ile kullanıcılar, internet ortamında her yerden erişilebilen, kendileri için ayrılmış güvenli bir alandan sistemi kullanırlar. Gizlilik anlaşmaları kapsamında güvenli bir şekilde saklanan kullanıcı verileri için düzenli olarak yedekleme ve felaket yönetimi (disaster recovery) yapılmaktadır. Yüksek bilgi güvenliğinin yanı sıra bulut altyapısı ile sınırsız depolama kapasitesi ve binlerce yerde aynı anda aktif kullanılabilme avantajlarını da sunmaktadır.

 

Bulut altyapısı ile yazılım lisansı, donanım ve bunun için ayrılan insan kaynağına gerek duyulmuyor, bu da firmaların IT’den çok kurgulayacakları iş yönetim sistemine odaklanmalarına hem de  maliyetlerini düşürmelerine imkan tanıyor. Operasyon ve Veritabanı Sunucuları, İşletim Sistemi lisansları, Çeşitli yardımcı yazılım lisansları, hosting giderleri, güvenlik sistemleri, iklimlendirme giderleri, elektrik sarfiyatları, yazılım ve donanım bakımları, yazılım güncelleme ve donanım yükseltme kalemleri, bu sistemlerden sorumlu olacak insan kaynağı maliyetlerini düşürme imkanını sağlamaktadır.

 

Bulut çözümünün (SaaS) bir diğer avantajı ise perakende sektörü gibi çok sayıda noktanın, ağın yönetildiği yapılara web teknolojisi ile hizmet sunmasıdır. Bu da kanalın daha esnek, daha hızlı yönetilmesini, özellikle merkezden anlık bakış sağlayarak kararların daha hızlı alınabilmesini sağlıyor. Kanalda standartlar oluşturarak yeni açılacak noktaların daha hızlı devreye alınabilmesi hatta yurtdışı satış ve satış sonrası servis noktalarının zahmetsizce sisteme dahil edilebilmesini bir diğer avantaj olarak sayabiliriz.

 

Yazılımın her zaman en güncel sürümünu kullanabilme olanağını tanıyan Bulut çözümlerinin getirdiği en önemli özelliklerden biri de yazılımda yapılan güncelleme ve eklentilerin anında tüm sistem kullanıcılarına yansıtılmasıdır. Bulut çözümünde tüm kullanıcılar anlaşmaları boyunca yazılım güncellemelerini ücretsiz elde ederler.

 

Çözümlerimiz

İletişim

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Telefon desteği için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

0216 706 00 49