KurumSoft

Cevizli Mah. Fil Yokuşu Sok. No:18 Kat:3 Karalar Plaza Maltepe/İstanbul

E-Flow

Teklif Al

Logo Flow İşletmeme Ne Kazandırır?

Düşük Maliyet
Kolay Kullanım
Güçlü Entegrasyon

Özellikleri 

İş süreçlerinizi dijitalleştirmeye karar verdiğiniz andan itibaren  kurulum, eğitim, dokümantasyon, tele destek hizmeti ve tüm dijital iletişim kanallarımız ile her zaman yanınızdayız.

No-code E-Flow BPM ile süreçlerinizi hızlı ve eğlenceli bir şekilde tasarlar ve anlık olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal Süreç Yönetimi sayesinde her iş ayrı ayrı dijitalleştirip sonunda rapor haline gelebilir. Böylece her iş için harcanan süre, maliyetler, çalışanların verimleri gibi birçok veri elde edilip gerekirse modeller değiştirilebilir.

E-Flow Sayesinde Kendi Süreçlerinizi Hızlıca Tasarlayın, Verimliliğinizi Artırın!

Kurulumu ve kullanımı çok kolay, düşük maliyetli bir çözümdür. Onay süreçlerinizi saatler içerisinde hazırlayabilirsiniz. Departmanların kendilerine özgü onay grupları, kontrol listeleri ve çeşitli alanlarda veri doğrulama işlemleri vardır. Pek çok durumda bu işlemler, siber uzayda dolaşan bir e-posta zinciri, birilerinin masasında bir sonraki işlemi bekleyen bir dosya ya da gelen evrak biriminde bekleyen önemli bir yazı olabilir. Bu gibi durumlarda, onay süreçlerinizi yönetmek zor olabilir. E-Flow, tüm bunları değiştiriyor.

 

E-Flow Şirketinize Nasıl Yardımcı Olabilir?

Bir görevin nerede olduğunun, o görevin sorumlusunun kim olduğunun ve işin yapılıp yapılmadığının takibi için koridorlarda dolaşılan günler artık çok geride kaldı. E-Flow ile birlikte sorular, tahminler ve gizlenme artık yok. Bir işin tamamlanıp tamamlanmadığını E-Flow size söyler. Bir sonraki adımın kimde olduğunu otomatik olarak kontrol edip bulur ve görevlendirmeyi sizin yerinize yapar. Kısacası bilmeniz gereken her şeyi size rapor halinde sunar.

Satınalma ve Talep Yönetimi

E-Flow, satınalma departmanlarının hem stratejik projeler hem de günlük etkinlikler için talepleri kolayca toplamasını, önceliklendirmesini ve yerine getirmesini sağlar. Şirket içinde mal ve hizmetlerin akışını yönlendirir; teklifler, siparişler, sözleşmeler ve tedarikçiler gibi satınalma süreciyle ilgili tüm verileri yönetir.

Satınalma departmanları, istekler için yanıt sürelerini kısaltırken operasyonel maliyetleri azaltarak kullanıcılarla verimli şekilde iş birliği yapabilir. Etkin bir satınalma yönetim süreci, satınalma personeli tarafından kullanılmak üzere tedarikçilerin fiyat ve teslimat koşulları ile ilgili performanslarını incelemeye yarayan üstün nitelikli uygulamalar sunar ve olumsuz koşullar ile karşılaşılması durumunda satınalma personelinin gerekli önlemleri alabilmesine imkan tanır. Satınalma personelinin bilinçli karar verebilmesine ve personelin, tedarik süreç döngüsü boyunca denetimi elinde bulundurmasına destek sağlar.


Fiyatlandırma ve teslimat süreleri gibi unsurlara dayalı karşılaştırma yapabilme kabiliyeti, satınalma personelini pazarlık yürütebilmek için etkin bilgilerle donatır ve ölçek ekonomileri avantajlarının kurum tarafından kullanılabilmesine fırsat tanır.

E-Flow’un üstün niteliklere sahip geriye yönelik izleme özellikleri, satın alma talebinde bulunan personelden, ilgili sipariş emrini karşılayan tedarikçinin kimliğine dek, satın alma faaliyetlerinin bir uçtan diğerine takibini kolaylaştırır.

Raporlama ve Analiz

Süreç analizi yapabileceğiniz kendi kullanımınıza özel rapor ekranları oluşturabilirsiniz. Özet, anlık bilgi alınabilecek sayfa tasarımlarına erişebilirsiniz.

 
Web ve Mobil Uyumlu

Tüm süreçlere anında erişim kolaylığını yaşayın. Birden fazla cihazdan verilere hızlıca erişebilir, web ve mobilin birlikte kullanım rahatlığından faydalanabilirsiniz.

Düşük Maliyet

E-Flow kullanmaya başladıktan sonra işletmenizin verimlilik artışını gözlemleyebilirsiniz. Bununla birlikte maliyetlerinizin düşüşünü ölçebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Firmalar, anlaşılması kolay ve kullanıcı dostu ara yüzler ile E-Flow’u rahat bir şekilde kullanabilirler.

Güçlü Entegrasyon

Hazır entegrasyon bileşenleri ile Logo, Netsis, Dia, Mikro, Sap, Office 365.. vb uygulamalara entegre olabilirsiniz.

 
Uzaktan Bağlantı

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden E-Flow’a kolayca bağlanarak işlerinizi yönetebilirsiniz.

PLAN

Fiyatlar

We have different type of pricing table to choose with your need with reasonable price.

SUBWAY
$259.99
Quick job, Small Work
 • 50GB Bandwidth
 • Business & Financ Analysing
 • 24 hour support
 • Customer Managemet
Choose Plan
SUBWAY
$259.99
Quick job, Small Work
  • 50GB Bandwidth
  • Business & Financ Analysing
  • 24 hour support
  • Customer Managemet
Choose Plan

Müşteri Yorumları

Having a home based business is a wonderful assets to your life.Those problem still stands.

Eh Jewel
Dhaka, BD

Having a home based business is a wonderful assets to your life.Those problem still stands.

Gerald Tucker
Dhaka, BD

Having a home based business is a wonderful assets to your life.Those problem still stands.

Rashed Ka.
Dhaka, BD
iletişim

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Telefon desteği için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

0216 706 00 49