KurumSoft

Cevizli Mah. Fil Yokuşu Sok. No:18 Kat:3 Karalar Plaza Maltepe/İstanbul

VERİMLİLİĞİ ARTTIRMADA EN ÜSTÜN ARACI ÇALIŞANLARINIZIN ELLERİNE VERİN

Ellerinde bir Zebra kurumsal mobil bilgisayar ile çalışanlar, işi yapmak için ihtiyaç duydukları bilgiler, uygulamalar ve kişilere erişebilir. Sonuç mu? Verimlilik artar ve müşterileriniz mümkün olan en iyi hizmeti alır. Zebra ile güvendesiniz. Dünyanın en büyük perakendecileri, imalatçıları, taşımacılık ve lojistik şirketleri, saha satış ve servis organizasyonları ve sağlık sektörü hizmet sağlayıcıları, işlerini hızlandırmak için her gün Zebra mobil bilgisayarlarına güveniyor.

El Tipi Bilgisayarlar

El tipi mobil bilgisayarlarımızla, dört duvar arasında ya da sahada etkinlik, verimlilik ve müşteri hizmeti düzeylerini artırın.

Giyilebilir Bilgisayarlar

Rahat ama dayanıklı giyilebilir bilgisayarlarımız en yeni veri yakalama ve ses teknolojisiyle üretilmiş olup, personelin el ve gözlerini önlerindeki işten ayırmamalarını sağlar.

Araca Monte Bilgisayarlar

Araca monte bilgisayarlarımızla en zorlu depo ortamlarında dahi maksimum verimlilik elde edin ve sorunsuz uygulama sağlayın.

El Tipi RFID Okuyucular

RFID okuyucularımız size eksiksiz bir izlenebilirlik sunarak, varlıkları tanımlamanıza, takip etmenize, yönetmenize ve optimize etmenize olanak verir.

Tabletler

Rahat ama dayanıklı giyilebilir bilgisayarlarımız en yeni veri yakalama ve ses teknolojisiyle üretilmiş olup, personelin el ve gözlerini önlerindeki işten ayırmamalarını sağlar.

Masaüstü Yazıcılar

Operasyonlarınızı sorunsuz ve etkin bir şekilde sürdürmek en üst önceliğe sahiptir. Güvenilir, dayanıklı, kullanımı kolay ve fazla alan gerektirmeyen yazıcılara güvenirsiniz. Zebra’nın masaüstü yazıcıları kompakt, işletmesi kolay, güvenilir ve maliyet etkindir. Ve, yenilikçilik ve sektör lideri özellikler alanındaki uzun geçmişimizden güç alırlar.

Endüstriyel Yazıcılar

Zebra’nın endüstriyel yazıcıları, daha azla daha çok iş yapmanıza yardımcı olur. Ve, mevcut kurumsal yapınıza kolay bir şekilde entegre olur ve gelişen iş zorluklarına ayak uydururlar. Bütün tedarik zincirinizi gerçek zamanlı olarak izleyebilir, etkinliği arttırabilir ve rekabet üstünlüğü elde etmek için Nesnelerin İnterneti (Internet of Things – IoT) teknolojilerinden faydalanabilirsiniz. Üretim, ulaştırma lojistik, kamu, perakende ve sağlık sektörü alanlarında, yüksek hacimliden orta hacimliye kadar çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir.

Mobil Yazıcılar

Zebra mobil yazıcılar, tüm barkod ihtiyaçlarınız için taşınabilir yazdırma imkanı sağlar. Fiyat etiketleme, depo yönetimi ve perakende alanları, Zebra mobil yazıcılar tarafından gerçekleştirilen uygulamaların sadece küçük bir örneğidir.

Kart Yazıcılar

Kart yazıcılar, güvenli kimlik kartları, hediye kartları, mali kartlar ve personel yaka kartları ve çok daha fazlasını basabilir. Tek taraflı veya çift taraflı plastik kart basma sayesinde personel takibi oldukça kolaydır.

RFID Yazıcılar

UHF RFID baskı ve kodlama teknolojilerinde bir dünya lideri olan Zebra, yarının ihtiyaçlarını bugünden karşılayan yenilikçi kodlama çözümleri sunar. Küresel olarak tanınan bir marka olan Zebra, Endüstriyel, Masaüstü ve Kart yazıcıları alanlarındaki geniş ürün portföyü ile sektöre yön verir ve çeşitli pazarlar genelinde geniş bir uygulama yelpazesini destekler.

Kiosk Yazıcılar

Zebra kiosk sistemleri, çalışanlar veya müşteriler için isteğe bağlı bir yazdırma istasyonu oluşturmaktadır. Self servis kiosklar, kupon, bilet ve fiş yazdırma özellikleri ile müşteri memnuniyetini artırmak için idealdir.

Yazıcı Motorları

Zebra yazıcı motorları, yüksek hacimli yazdırma işleri için ağır yük altındaki endüstriyel ortamlar için mükemmel bir barkod çözümü sunar. PAX yazıcı motorları, ihtiyaçlara bağlı olarak benzersiz bir barkod sistemi oluşturmak için özelleştirilebilir.

Genel Amaçlı Barkod Okuyucular

Genel amaçlı barkod okuyucularımız çok çeşitli barkod okuma ihtiyaçlarına, uygulamalara ve bütçelere uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Dayanıklı Barkod Okuyucular

Bu güçlü barkod okuyucular sektör lideri veri yakalama teknolojisini, hasara karşı yalıtımlı bir dış gövde ve işinizde fark yaratacak bir hızla birleştirir.

Ultra Dayanıklı Barkod Okuyucular

Dayanıklı tasarım, okuma performansı ve yönetilebilirlik için yeni standartlarla endüstriyel barkod okumayı yeniden tanımlayan kablolu ve kablosuz ultra dayanıklı barkod okuyuculardan oluşan sektörün ilk komple serisi.

Çok Yüzeyli Barkod Okuyucular

MP7000 çok yüzeyli biyoptik görüntüleyici kasiyerlerinizin hemen her 1 ve 2 boyutlu barkodu, ister kağıt etikete, plastik bir müşteri ya da hediye kartına basılmış, isterse de cep telefonunun ekranında görüntüleniyor olsun, hemen her koşulda olağanüstü bir hızla yakalamalarına olanak verir.

Sağlık Sektörü Barkod Okuyucuları

Hastaneler ve sağlık kuruluşları için özel olarak tasarlanmış sağlık sektörü barkod okuyucularımızla tıbbi hataları önleyin, hasta güvenliğini iyileştirin ve hasta bakım personelinin verimliliğini artırın.

Refakatçi Barkod Okuyucular

Refakatçi barkod okuyucular serimiz, geleneksel bir barkod okuma cihazının mobil özelliğinin veya maliyeti ile boyutunun sorun teşkil ettiği durumlarda, kuruluşların 1 boyutlu lazer okuma özelliğini kolaylıkla uygulamaya koymalarını mümkün kılar.

Sabit Montajlı Barkod Okuyucular

MiniScan sabit montajlı barkod okuyucu ailesi, üstün 1/2 boyutlu barkod okuma özelliğini hemen her uygulama için tak-kullan kolaylığıyla birleştirir. Bu uygun fiyatlı cihazlar bağımsız ve OEM kullanımları için idealdir.

Zebra 2 Boyutlu Görüntüleyiciler

2 boyutlu görüntüleme teknolojisine yükseltme Perakende ve Konaklama sektörlerinde müşteri deneyiminde dönüşüm sağlayabileceği gibi Sağlık Sektöründe de hastalarla etkileşimi kolaylaştırabilir.